Wykładzina remontowa to szybki i tani sposób na efektowne pokrycie podłogi. Wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12.00 Możliwość dostawy w sobotę !

Oferta specjalna

Specjalna oferta wykładzin i dywanów skierowana do szkół , przedszkoli i żłobków. Są to pokrycia podłogowe trwałe, zapewniające wysoki komfort i bezpieczne użytkowanie przez dzieci. Posiadamy też profesjonalne ekipy, które sprawnie i fachowo zamontują wykładzinę u klienta. Instytucjom publicznym wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności.

Wykładzina trawa zapewni efekt soczystej i trwałej zieleni przez wiele lat. Łatwa w utrzymaniu wykładzina na taras, balkon, miejsce zabaw dla dzieci.

W naszej ofercie znajdziesz wykładziny obiektowe do biur, hoteli, restauracji, gabinetów, szkół, przychodni. Zachęcamy do skorzystania z naszego autoryzowanego montażu.

TANIEDYWANY.PL
Jesteśmy firmą rodzinną, z 25 letnią tradycją w sprzedaż dywanów i wykładzin. Naszą pasją jest odkrywanie nowych materiałów w pokryciach podłogowych, o przyjemnym dotyku i pięknym wyglądzie. W doborze tych produktów sugerujemy się zarówno dobrą ceną...
Kontakt
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. 795 477 235
PPHU ORFEUSZ
ul. Sądowa 9, 87-300 Brodnica
Copyrights 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie asmedia.pl
      Nasza oferta       Okazje       Nowości       Opinie       Oferta specjalna       Regulamin       Kontakt