Wykładzina targowo eventowa to szybki i tani sposób na efektowne pokrycie podłogi. Wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12.00 Możliwość dostawy w sobotę !

O naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, z 25 letnią tradycją w sprzedaży dywanów i wykładzin. Naszą pasją jest odkrywanie nowych materiałów w pokryciach podłogowych, o przyjemnym dotyku i pięknym wyglądzie. W doborze tych produktów sugerujemy się zarówno dobrą ceną jak i wysoką jakością wykonania. Posiadamy w sprzedaży praktyczne dywany dla osób aktywnych, eleganckie kolekcje dla wymagających, jak i kolorowe dywany dla dzieci.

W wykładzinach stawiamy na funkcjonalność i komfort użytkowy dający naszym klientom poczucie ciepła, przytulności i bezpieczeństwa.

Posiadamy profesjonalne brygady montażowe, które sprawnie i fachowo zamontują każdą wybraną w naszym sklepie wykładzinę. Podążamy za najnowszymi trendami w modzie, ale nie zapominamy o tradycji. Jesteśmy ekspertami w branży pokryć podłogowych i lubimy doradzać.

Zadzwoń a z przyjemnością podpowiemy jak dobrać dywan lub wykładzinę trafiającą w gust i dostosowaną do możliwości kieszeni. Oferujemy wykładziny podłogowe których użytkowanie sprawi wielką satysfakcję, a efekt wizualny wzbudzi podziw gości.

TANIEDYWANY.PL
Jesteśmy firmą rodzinną, z 25 letnią tradycją w sprzedaży dywanów i wykładzin. Naszą pasją jest odkrywanie nowych materiałów w pokryciach podłogowych, o przyjemnym dotyku i pięknym wyglądzie. W doborze tych produktów sugerujemy ...
Kontakt
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. 795 477 235
PPHU ORFEUSZ
ul. Sądowa 9, 87-300 Brodnica
Copyrights 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie asmedia.pl